Wczytuję dane...
Model: 2768
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: biolife

Płyn oczyszczający dla psów zapobiegający alergiom u ludzi

Bio-Life Petal Cleanse™D

Płyn usuwa z psa złuszczający się naskórek i białko alergizujące Can F1, powodujące świszczący oddech, kichanie i swędzenie skóry u ludzi.

W składzie płynu znajduje się ekstrakt z rozmarynu i lipy, które odżywiają włosy i skórę.

Korzyści:

  • Nie ma konieczności kąpania psa.;
  • Zmniejszenie zanieczyszczeń w domu;;
  • Nietoksyczny i bezpieczny dla zwierząt, nawet podczas wylizywania;
  • Delikatny i bezpieczny także dla szczeniąt.

Sposób użycia:

  1. Wyszczotkuj sierść psa, by usunąć martwe włosy.

  2. Nanieś na szmatkę ok. 25-30 ml płynu Petal Cleance™D.

  3. Przetrzyj szmatką sierść psa z włosem i pod włos.

  4. Osusz sierść ręcznikiem.

  5. Powtarzaj co tydzień.

Opis producenta:

 Bio-Life™ to linia produktów zapobiegających alergii w domu przeznaczona dla osób uczulonych na alergeny odzwierzęce, roztocze i pyłki. Jest wynikiem wieloletnich badań nad w pełni naturalną i bezpieczną dla człowieka formułą. Jej skuteczność została zbadana i udowodniona na przestrzeni lat za co produkty uhonorowane zostały prestiżową nagrodą Allergy UK. 

Produkty Bio-Life mogą pochwalić się nie tylko efektywnym działaniem w walce z alergenami, ale także wysokim stopniem bezpieczeństwa dla ludzi i zwierząt. Działają bowiem, wykorzystując naturalne substancje powierzchniowo czynne, by zamykać alergeny w kapsułki i neutralizować je. Naładowane ujemnie cząsteczki preparatów Bio-Life dezaktywują alergeny odzwierzęce i pyłki, a zastosowanie olejków eterycznych z Eukaliptusa i Ylang Ylang przy regularnym stosowaniu zmniejsza populację roztoczy nawet o 95%.

Badania pokazały także, że po 3 tygodniach stosowania na grupie pacjentów, ponad 97% z osób uczulonych na zwierzęta nie wymagało stosowania leków. W przypadku grupy 76 alergików cierpiących na alergie wieloogniskowe, w ciągu miesiąca, zapotrzebowanie na leki zmalało ze średniej dawki 3,02 do 1,6 tygodniowo. Taki wynik jest tym bardziej satysfakcjonujący, że został osiągnięty między majem a lipcem, czyli w okresie najbardziej intensywnego pylenia.